RYOBI R18PD3-220S S baterijom Combis + 2x2.0Ah akku + punjač + torba
Ryobi R18PD3-220S je bušilica s baterijama od 18 V, što je savršen izbor kada tražite jak i pouzdan alat za bušenje drva ili metala, presavijanje ili čak bušenje zida. 13 mM Ratchet Chuck pruža stabilne...
Za današnju narudžbu
Kućna dostava:
Garancija
Opis proizvoda
Ryobi R18PD3-220S je bušilica s baterijama od 18 V, što je savršen izbor kada tražite jak i pouzdan alat za bušenje drva ili metala, presavijanje ili čak bušenje zida. 13 mM Ratchet Chuck pruža stabilne bitove, dok 2 zupčanika i 24-stupanjskog okretnog momenta pomažu u preciznom radu na raznim materijalima. I sagrađena -LED rasvjeta olakšava viziju rada na tamnijim mjestima. Komplet uključuje 2 2,0 AH baterije, torbe za punjač i alate, tako da možete odmah ući na posao. Idealno za sva dana, jer se Ryobi One+ kompatibilna baterija može koristiti za bilo koji drugi Ryobi alat, što ga čini svestranim i ekonomičnim rješenjem.
- Kompaktni dizajn
- Dva -speed
- LED radna svjetiljka
- Višenamjenska upotreba
- Ergonomska ručka
- Jednostavna upravljivost
- Precizni okretni moment
- Izdržljiva upotreba materijala
Tehnički podaci
- napetost: 18 V
- Veličina Chuck -a: 13 mm ratchet
-Brzina identifikacije: 0-450 / 0-1 750 Ford / minute (dva prijenosa)
- Okretni moment: 50 nm
- Podešavanje zakretnog momenta: 24+1
- Funkcija bušenja: Da
- LED radna svjetiljka: izgrađena -in
- Veličina proizvoda: 290 x 255 x 197 mm